חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

סמבוק שחור והקשר לחיזוק הגוף ולהתמודדות עם שפעתהסמבוק השחור נודע בהשפעתו המטיבה במגוון מחקרים קליניים שנערכו ברחבי העולם בייחוד בקצור זמן השפעת. כך למשל, במסגרת מחקר קליני בנורווגיה, הוכח בקרב אנשים אצלם התגלו תסמינים של שפעת במשך 48 השעות הראשונות למחלה, שסירופ על טהרת הסמבוק השחור מקל בצורה משמעותית ומהר יותר על המחלה.

סמבוק שחור הוא צמח אירופאי בגוונים עזים של שחור אדום ולכל חלקיו יש שימוש רפואי מהעלים ועד קליפותיו. סמבוק הוא אנטי ויראלי, מפחית ליחה ונוגד אלרגיה ומאז ומתמיד יוחסו לצמח סגולות מרפא, בייחוד בהתמודדות עם מחלת השפעת, במשך שנים רבות נהגו להפיק ממנו יין שסייע בטיפול בהצטננות. 

בכל הנוגע לשימוש בסמבוק השחור נגד שפעת, ידוע שהוא מפחית ליחה ומצוין לפתיחת הסינוסים, הוא מסייע בהתמודדות עם צמרמורות. 

חוקרים רבים חקרו את הצמח בהקשרים רפואיים, כמו למשל, ד"ר מדלין מומצ'וגלו שגילתה שמיצוי הרכיבים של הצמח מעכבים חדירת וירוסים וד"ר ויויאן ברק מבית החולים הדסה גילתה שהוא מוביל לפעילות חיסונית מוגברת.

סמבוכל מכיל סמבוק שחור מרוכז מאד, כאשר,  לסמבוק השחור יש נוסחה ייחודית המספקת יתרונות בריאותיים וטבעיים של פירות היער. סמבוכל הינו המוצר המקורי שהוכח במחקר קליני* בקרב חולי משפעת (אינפולאנזה מסוג A ו-B). בניסוי הקליני, נמצא שיפור בסימפטומים, כולל חום, אצל 93% מהמטופלים תוך יומיים בלבד, לעומת קבוצת הביקורת (שלא קיבלו סמבוכל), שהשיפור אצלם נמצא רק אחרי שישה ימים.

קופון הנחה מעודכן - סמבוכל

מוצר זה אינו תרופה ולא נועד לאבחן, לטפל או למנוע מחלה 

The Journal of Alternative and complementary Medicine 1995*

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד