חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

איך להתמודד עם שפעת

זה מתחיל בצמרמורת בלתי נסבלת, פתאום החום עולה, החולשה מתפשטת בגוף ואנחנו נופלים למיטה. מה זה נופלים, קורסים, לא מסוגלים לזוז, בקושי לראות טלוויזיה וגם השינה היא לא שינה מתוקה. שפעת היא האויבת מספר 1 שלכם בעונת החורף ואומנם לא תמיד אפשר למנוע אותה, אבל בהחלט חשוב להתכונן לקראתה, לחזק את המערכת החיסונית ולהפחית את הסימפטומים ככל שאפשר.
יש כמובן תרופות טבעיות להתמודדות עם שפעת כמו סמבוכל  שמומלץ לנסות בהקדם האפשרי ולקחת על בסיס קבוע כדי להתחזק ככל שניתן וכמה שיותר מהר. בנוסף, מספר טיפים לחיזוק בעת מחלת השפעת: 

מנוחה זה שם המשחק

בעת השפעת הגוף נחלש ולכן, חשוב מאוד לנוח בבית, במיטה או על הכורסא, מול הטלוויזיה או בשינה אך לא להכניס את עצמכם ללחץ נפשי או לבצע פעילות גופנית מאומצת, אפילו לעמוד במטבח ולבשל יכול להיות יותר מדי בשבילכם ולכן חשוב שפשוט תעזבו את הכל ותנוחו.

חיזוק באמצעות נוזלים
הגוף מתייבש מהר ולכן, יש להגדיל את כמות הנוזלים שנכנסים לגוף, להימנע מנוזלים מייבשים דוגמת תה עם קפאין או קפה ולבחור במיצי פירות, תה ירוק, מרק עוף.

לנשום אדים
מכשירי אדים יכולים לעזור מאוד בעת מחלת השפעת, כיוון שהנשימה יכולה לסבול כתוצאה מהמחלה ואילו נשימת האדים למשך מספר דקות במיוחד אם הוספתם שמן אקליפטוס למכשיר תסייע בפתיחת הסימפונות, בגודש באף ועוד.

לגרגר מלח
המלח מסייע מאוד בכאבי גרון אך גם אם הגרון לא כואב ויש גודש באף. ערבבו כפית מלח עם כפית דבש וכורכום וגרגרו את הנוזל הסמיך שנוצר בגרון, אל תבלעו אותו רק לגרגר.

לדעת איך לקנח את האף
תתפלאו אבל כדי למנוע דלקות אוזניים חוזרות כתוצאה מגודש של נזלת באף, חשוב לדעת כיצד לקנח את האף בדרך הנכונה. לחצו על הנחיריים בעת שאתם נושפים החוצה את הנזלת בעדינות, אל תחזיקו את האף חזק ואל תמשכו את הנזלת בכוח.

מטלית לחה
כשהחום עולה, עד שהכדור שלקחתם ישפיע או אתם מטפלים בעצמכם בדרך הטבעית, עד שהוא ייעלם מעצמו, חשוב להניח מטלית לחה שהורטבה ונסחטה היטב על המצח ולעצום עיניים. במידת הצורך, ניתן גם למלא אמבטיה של מים פושרים ולטבול בה מספר דקות.

 

קופון הנחה סמבוכל

  חורף חיסון שפעת

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד