חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

איך תגנו על עצמכם מהדבקה בגל השני של וירוס קורונה


הדיווחים על עלייה חוזרת בתחלואה בישראל בעקבות הקורונה מסמנים את בואו של גל חולי שני ורבים כבר חוששים להסתובב במקומות ציבוריים ולהידבק בנגיף. 

הקורונה (19 COVID) היא מגיפה כלל עולמית ואומנם בארץ הורגשה רגיעה לאחר הסגר והקפדה על הנחיות וכללים כמו שמירה על מרחק פיזי וחבישת מסיכות, אבל הנתונים על נשאים וחולים מצביעים על גל תחלואה שני בפתח. 

יש להיות קשובים לנהליםלהצטייד באלכו ג'ל ולהשתמש בו כמובן לאחר מגע או אינטראקציה עם אנשים או מעבר במקומות ציבוריים, לעטות מסיכה בכל יציאה החוצה או במפגש עם אנשים ולשמור מרחק ככל שניתן וכמובן לשים לב לתסמינים שעשויים לעורר דאגה. 

לפני שאתם נתפסים לפאניקה ומסתגרים בבית, חשוב שתדעו שאפשר לעדכן את המערכת החיסונית ולתת לה את הסיכוי להתמודד בגבורה מול ווירוסי שפעת ואולי גם להתמודד עם נגיף הקורונה או כל נגיף אחר. איך עושים את זה? כך תיצרו הגנה כפולה בנוסף למסכה הכחולה.

מתזונה ועד פעילות גופנית

עכשיו שקיימת מעין שגרה בישראל גם אם היא מעט שונה ממה שהכרתם, חשוב להתמיד ככל שניתן בפעילות גופנית. כושר מעלה את הכוח, האנרגיה ואת מצב הרוח וחיוני להפחתת לחץ ומתח שכשלעצמו עשוי להחליש את המערכת החיסונית. מצאו פעילות שתאהבו ותוכלו להתמיד בה לאורך זמן בין אם בחדר כושר או באוויר הפתוח, שחייה, ריצה, הליכה וכדומה. חשוב שהפעילות תהיה סדירה אך בעצימות שמתאימה ליכולת שלכם, כי פעילות מאומצת מדי עשויה לגרום לאפקט הפוך ולהחליש את המערכת.

קופון הנחה מעודכן - סמבוכל

לתזונה שלנו השפעה קריטית על מערכת החיסון ובעודכם נפטרים מהרגלים שליליים כמו צריכה מוגברת של אלכוהול ועישון, נסו לגבש תפריט תזונתי עשיר בוויטמינים ומינרלים החיוניים לתפקוד ולחיזוק המערכת. אכלו הרבה פירות וירקות בכל הצבאים, החומרים האדומים כתומים יעילים כאנטי אוקסידנטים ועוזרים לחוסן של הגוף. כדאי לגשת לבדיקת דם על מנת לבדוק אם קיים מחסור ברכיבים אלה ולהשלים את הנדרש על פי מינון מומלץ באמצעות תוספים. מחקרים שונים הראו למשל שוויטמין 3D עשוי לעזור במקרה של קורונה וזהו אומנם ויטמין שרבים רגילים לקבל מחשיפה לשמש, אבל לרוב מדובר בכמות שאינה מספקת ולא בספיגה הנכונה ולכן, התייעצו עם הרופא בנוגע לצריכה של התוסף.

הקפידו גם על רגיעה ושינה טובה שתורמים אף הם למערכת החיסון בין אם מדובר בטכניקות נשימה, מדיטציה או כל הרפיה אחרת שיעזרו לכם להשיג שנת לילה טובה. 

הגנה כפולה שעושה את העבודה

לא משנה כמה אתם מרגישים חזקים וחיוניים, לפעמים הנגיף עשוי לתפוס אתכם ולהשבית כליל. יש סיבה שרבים משווים את הקורונה לשפעת, כי אומנם מדובר במחלות שונות זו מזו אבל חלק מהסימפטומים זהים וגם הפוטנציאל להידרדרות במצב. מדי חורף נפטרים אנשים רבים משפעת ואומנם קיים חיסון נגד שפעת ועוד לא נמצא חיסון לקורונה, אבל חשוב שלא להסתמך רק על חיסון לשפעת כמו שאין מה לחכות ולהמתין לחיסון לקורונה וכדאי לחזק את הגוף כבר עכשיו ובכל מצב.

כאן נכנס לתמונה צמח הסמבוק השחור שנחקר במעבדה ועל אנשים נגד וירוסים שונים של שפעת ונמצא יעיל בקיצור משך השפעת. מה הוא היתרון של הסמבוכל המקורי? סמבוכל מיוצר כך שהוא מכיל כמות גדולה של מיץ מפרי הסמבוק השחור המכיל פלבנואידים בשם: ציאנים ופרואנטוציאנים המעניקים לו את הצבע שחור-סגול החזק וידועים כאנטי-אוקסידנטים טבעיים חזקים ביותר. סמבוכל מכיל תוספת של אבץ וויטמין C, ופותח על ידי מדענית ישראלית מהאוניברסיטה העברית. הוא מגיע בסירופ טעים לשתייה, לכסניות למציצה וכמוסות לבליעה ומרוכז מאוד. למעשה, כל 10 מ"ל סירופ סמבוכל למבוגרים מכילים 3,800 מ"ג מיץ סמבוק שחור. הצמח העוצמתי והפורמולה האפקטיבית שנוצרה עמו יכולים לסייע לכם לעודד את מערכת החיסון וממש כפי שהסמבוכל נבחן בניסויים קליניים שפורסמו ונמצא שהוא עוזר לקצר את משך המצבים של השפעת, כך כדאי לך לנסות לצרוך סמבוכל בתקופת הקורונה כשאין ודאות וכל אחד יכול להידבק.

קופון הנחה מעודכן - סמבוכל
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד