חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

איך מתחזקים עד שימציאו חיסון לקורונה


חמושים במסכות, שומרים על מרחק, מודאגים מהנתונים. תושבי העולם נושאים עיניים ליום שבו יתחילו להפיץ את חיסון הקורונה והמגיפה תהפוך לחלק מההיסטוריה.

המרוץ לחיסון הקורונה בשיאו וחברות שונות שוקדות על החיסון וחלקן כבר מציגות תוצאות מבטיחות כמו נובהווקס אשר הציגה תוצאות של חיסון בטוח לשימוש, כשמשתתפי הניסוי שביצעה פיתחו נוגדנים מנטרלים ברמה של פי 4 מהממוצע בקרב אנשים שהחלימו מהנגיף.

במקביל, המכון הביולוגי בנס ציונה סיים ניסויים פרה קליניים ומתחיל ניסויים בבני אדם בחיסון הישראלי נגד קורונהעל אף זאת, דעות המומחים חלוקות ויש מי שטוענים שרחוק היום ממציאת חיסון או הפצתו. כך או כך, החברות מנסות לפתח חיסון יעיל כזה המבוסס על נגיף מומת או שינוי של חלבון של הווירוס המהונדס כאשר המטרה היא למנוע את חדירת הווירוס או לפתח תגובה חיסונית כלפיו.

קופון הנחה מעודכן - סמבוכל

האתגרים בדרך להשגת חיסון לקורונה

מעבר לשאלת יעילות החיסון עומדת באוויר השאלה בנוגע לתמחור החיסון ומי יזכה לקבל אותו וכמובן מה לגבי השפעות לטווח הארוך ותופעות לוואי שעלולות לצוץ בקבלת החיסון.

בניגוד לחיסוני שפעת שנחקרו במשך שנים רבות, מדובר בחיסונים בתחילת דרכם ולכן אף אחד לא יודע מתי יאושרו לשימוש על ידי ה-FDA, משרד הבריאות וכדומה. כמו כן, לא ברור לכמה זמן יחזיק החיסון והאם הוא יהיה חיסון עונתי בדומה לשפעת, שכן לווירוס יש מוטציות שונות כך שלא בטוח שמנה אחת תהיה יעילה לא למשך עונה אחת ולא ליותר משנה אחת. לכל אלה מצטרפות שאלות בנוגע לדרך קבלת החיסון.

בינתיים כל עוד שוקדים על אסטרטגיות חיסון שונות והחיסונים הפוטנציאליים נמצאים בשלבים קליניים שונים, מדינות העולם מנסות לסגור עסקאות שיבטיחו שתושביהן יקבלו את החיסון.

החשש של המפתחים הוא גם מפני פריצות סייבר של האקרים שינסו לגנוב מידע סודי בנוגע לחיסון או סחר לא חוקי בחיסונים לכל המרבה במחיראבל הייצור ההמוני של החיסון עוד לא עומד על הפרק והתחזיות האופטימיות מדברות על אמצע שנת 2021 ומדובר בהערכה שלא באמת מבוססת על נתונים, כי עוד לא גובשה תוכנית ברורה בכל הנוגע לחיסונים.

חשש מפני החורף המגיע והמפגש בין שפעת לקורונה

יחד עם התפשטות הקורונה בעולם נראה שרבים חוששים מבוא החורף הקרב ובא. מחסור צפוי בחיסוני שפעת בשילוב השפעת מזג האוויר מדאיגה והתחזיות פסימיות ועוסקות בגל שלישי שיהיה קשה יותר מהתקופה של התפרצות המגיפה.

המדענים חוזים שיא חדש של חולים והתכנון הוא לקראת הגרוע מכל. כל עוד אין חיסון ולא הושגה שליטה על הנגיף מנסים בעולם לחשוב על הדרכים היעילות ביותר להתמודד בעונה הקרה. האינטראקציה בין שפעת ונגיפים עונתיים שונים לנגיף הקורונה עדיין אינה ברורה ואין פלא אם כך שהחשש הוא בחורף מפני התפרצות הקורונה יחד עם שפעת והחשש שהקורונה תחמיר את עוצמת השפעת ממנה נפגעים אנשים רבים מדי שנה ובמיוחד בתקופת החורף.

מחזקים את המערכת החיסונית עם הסמבוק השחור 

אין ספק שעכשיו, שיא הקיץ טרום החגים זו התקופה הנכונה עכשיו היא לדאוג למערכת החיסונית כך שתדע להגן על הגוף תוך ההמתנה לחיסון לקורונה.
קיימות דרכים שונות לחזק את מערכת החיסון בין אם באמצעות תזונה מאוזנת, פעילות גופנית סדירה, טכניקות רגיעה והוספת צמחי מרפא שיכולים לסייע בחיזוק המערכת כמו הסמבוק השחור.

צמח בעל תכונות אנטי ויראליות שהוכח במספר רב של מחקרים מדעיים וכן במחקרים קליניים כמסייע בקיצור משך זמן השפעת ומשפיע באופן חיובי על ייצור ציטוקינים.

סמבוכל היא תמצית ייחודית מרוכזת במיוחד עם החומר הפעיל על בסיס סמבוק שחור הנחקרת ביותר בעולם בתחומה. הדרך המהירה והטובה ביותר היא לספוג לגוף את הכוח הטבעי של פרי הסמבוק השחור להשגת ביצועים טובים יותר למערכת החיסונית שלך.

סמבוכל פלוסכשצריך שכבת הגנה כפולה לגוף.

קופון הנחה מעודכן - סמבוכל
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד